כתיבת תוכן לאתרים

שירותי כתיבת תוכן לאתרים הנם שירותים שכיחים מאוד בעולם הפרסום באינטרנט. לא כל בעל עסק יכול לאפשר לעצמו לבזבז זמן על כתיבת התוכן לאתר שלו בעצמו, או שאינו יכול לעשות את זה או שאין לו הסבלנות לעשות את זה. כתיבת תוכן צריכה להיעשות בצורה מקצועית ועל המאמרים להתאים לצרכים של הלקוח. המאמרים שעולים לאתר שונים באיכותם ולעתים גם במבנה שלהם ממאמרים המפוזרים ברשת לצרכי פרסום וקידום אורגני. גם בין המאמרים המפוזרים ברשת צריך להתאים אותה לרמה ולדרישות של המקום בהם הם הולכים להתפרסם.

כתיבת תוכן לאתרים – דגשים חשובים:

  • על התוכן להיות ייחודי ואיכותי. ללא משפטים או חלקים מועתקים מהאינטרנט ואם אפשר גם לא מעמודים אחרים באתר שלכם. גם אם אתם שוכרים כותבי תוכן שיעשו את העבודה עבורכם שימו דגש על תוכן ייחודי למניעת תביעות וענישת האתר בגוגל. ישנן תוכנות שבאמצעותן ניתן לבדוק את התוכן.
  • על התוכן לתת מענה כלשהו לגולש. אף אחד לא אוהב לבזבז את הזמן שלו בקריאת מאמרים סתמיים או לקרוא את אותו תוכן שחוזר על עצמו שוב ושוב בתוך אותו מאמר. לשם כך כדאי לרשום תתי כותרות בתוך המאמר, כאשר כל תת כותרת מרמזת על התוכן בפסקה הבאה.
  • שלבו את ביטוי המפתח שאתם רוצים לקדם לאותו עמוד באחראיות. כלומר מצד אחד אפשרו לפחות חזרה אחת של מילת המפתח לכל 100 מילים בעמוד התוכן שלכם אך לא יותר מ2 חזרות לכל 100. אתם רוצים לשמור על רמת איכות מסוימת של המאמר.

איך לבחור חברת תוכן מקצועית?

כתיבת תוכן לאתרים הוא שירות המוצע על ידי פרילנסרים שונים הנקראים כותבי תוכן. לעתים תתקלו גם בחברות תוכן ולעתים בפרילנסרים הפועלים בצורה עצמאית ועובדים לבד. יש יתרונות וחסרונות לכל אחד מהם, אולם בגדול עדיף לעבוד מול חברת תוכן כך אתם יכולים להיות בטוחים שהיא לא עובדת רק אתכם או מסתמכת עליכם ושהיא אחראית יותר ומכירה את העבודה מול בתי עסק שונים. חשוב לוודא שהחברה שאתם בוחרים תהיה חברה/עוסק מורשים שיספקו לכם קבלה/חשבונית כנגד התשלום שלכם בכל חודש. כמו כן בדקו באמצעות עבודת פיילוט כי החברה יכולה לספק לכם את שירותי הכתיבה ברמה הנדרשת.

חברת IVTEXT  הנה חברת תוכן מקצועית ומנוסה המספקת שירותי תוכן בכל תחום. החברה תשמח לספק לכם שירותי תוכן מתקדמים ואיכותיים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לIVtext כתיבת תוכן.

דילוג לתוכן